Продаж кормових добавок
КРЕМІКС – ВАШ ШЛЯХ ДО УСПІХУ!

14 Міжнародний молочний конгрес


30 - 31 березня 2021 р.

Виставковий цнентр "КиївЕкспоПлаза", вулиця Амстердамська, 1, село Березівка, Київська область.

Молочна галузь України розпочала активний процес трансформації - зміни у кліматі, геополітичній та політичній ситуації у світі підштовхують нас до розвитку та удосконалення.

Сучасний світ вимагає вміння швидко адаптуватися до змін. Як при цьому залишатися ефективним гравцем молочного ринку –  обговоримо на XIV Міжнародному молочному конгресі.   

ХІV Міжнародний молочний конгрес – це близько 70 % аграріїв молочного сектору, серед яких спеціалісти, ветеринари, технологи, менеджери, експерти галузі, представники влади, посольств, міжнародних організацій, фінансових установ, комерційних компаній, ЗМІ і багато інших.

Разом зі світовими та вітчизняними експертами ми обговоримо нові виклики і можливості молочної галузі України, разом формуватимемо аграрну політику сектору, розберемося із законодавчими змінами, навчимося заробляти більше разом, дізнаємося про ефективні інструменти адаптації до кліматичних змін та завдяки яким управлінським і технологічним рішенням молочно-товарна ферма стає рятівним колом для всього АПК, головним генератором соціальної стабільності на селі та наповнювачем місцевого і державного бюджету.

Представники влади, громадських об’єднань, міжнародних організацій, народні депутати, виступатимуть під час круглих столів та не оминуть увагою гострі, актуальні питання галузі тваринництва: відновлення роботи Мінагро, механізми державної підтримки і розвитку, ринок землі, національну програму розвитку галузі та багато іншого.

Всеукраїнська ветеринарна конференція об’єднає лікарів ветеринарної медицини з усієї України навколо профілактики, лікування незаразних, а також інфекційних та інвазійних хвороб у ВРХ, способів покращення ефективності відтворення корів.

Також спільно з нашими партнерами ми готуємо надзвичайно цікаві локації - спеціалізовану виставку по молочному скотарству та ярмарок-дегустацію від українських виробників молочної продукції «Смакуй Українське».

Ми обов’язково засвідчимо свою повагу до Вашої щоденної праці відзнаками та нагородами і вже готуємо для Вас приємні сюрпризи!

Запрошуємо Вас і чекаємо на найзначнішій події молочної галузі України!

до списку новин
Замовити дзвінок
Введіть коректний номер телефону, <br> Тільки цифри, від 11 - до 13 символів
Телефон *
ПІБ *

Текст в форме


Ваш e-mail: km@kremix.kiev.ua

0 800 406 020 / +38 050 383 10 87


Вгору