Продаж кормових добавок
КРЕМІКС – ВАШ ШЛЯХ ДО УСПІХУ!

Кормова схема вирощування поросят


       Кормова схема вирощування поросят - це науково-обгрунтована, універсальна, зручна для користування система годування свиней від народження до забою.
      
Схемою передбачено початок не молочного підживлення поросят з 4-го дня життя спеціальними предстартерний комбікормами (доза 20 г на добу). У момент привчання і в підсисний період поросята мають вільний доступ до предстартера і споживаю його на вимогу. Склад і властивості пропонованого комбікорми забезпечують нормоване самокормленіе поросят із середнім збільшенням щодобового споживання в межах контрольованих добових кордонів.
     
Поросята споживають 300 г до кінця 4-го тижня, а до кінця 7-й - 700 г предстартера на добу. Термін відбирання молодняку від маток залежить від його породи, гібрида поросят і маси при народженні. Так само вирішальним фактором є жива маса поросяти, яка в період відбирання повинна досягти не менше 6.5-7 кг.

     
Згідно зі схемою поросята досягають цієї цієї маси до 4-5 тижні. Для виключення кормового стресу у молодняку ??при відлученні склад годування поросят не змінюється, вони як і раніше споживають предстартера. У тварин немає фази звикання до нового корму, менше страждає імунна система від виключення материнського молока, практично виключені випадки набряку болезні.Такая схема годування забезпечує середньодобовий приріст маси поросят в підсисний період-290-300 м
    
З 7-8 тижні життя (важливо, щоб жива маса становила 14-15кг) в предстартера рекомендується додавати комбікорм для вирощування поросят з включенням БВД. Кількість предстартера поступово зменшується, а комбікорма- збільшується. До кінця 7-8 тижні відбувається остаточний перехід на споживання комбікорму.

       
В період дорощування, рівень БВД в комбікормах Гровер доводиться до 25%, а рівень згодовування становить 300-375 г на добу на голову. У момент досягнення поросятами віку першої фази відгодівлі, доза БВД знижується до 15% по масі комбікорму, а граммовка становить 330-405 г на голову на добу.
В останню фазу відгодівлі рівень БВД знижується до 10% по масі, з нормою витрати на голову 310-350 м
      
Як результат за період відгодівлі поросят до забійної маси витрачається 41.4-44.4 кг БВД на голову.
     
В якості основної частини раціону може використовуватися стандартна зернова суміш і рослинні білкові добавки.
Такий підхід до організації годівлі суттєво спрощує технологію годування, зводить принцип формування повноцінного комбікорму виключно до встановлення співвідношення зернової частини і БВД. При цьому якість приготування кормової суміші на пристосованих, спрощених комбікормових установках не викликає сумніву.

     
Споживач купує збалансовані БВД для певного періоду вирощування свиней і користується ним весь період здійснення технологічного процесу відгодівлі. Прогнози економічної ефективності такого підходу до годівлі свиней максимально сприятливі.
     
Тривалість вирощування поросят становить 25-26 тижнів (6 місяців), кінцева жива маса тварин при забої (здачі на м'ясокомбінат) - 110-115 кг, витрати комбікорму на період вирощування - 300-340 кг на голову.

      Таким чином, перевагами даної системи годування поросят є:

  • зниження до мінімуму кормового стресу у свиней, пов'язаного з відбиранням поросят, зміною фаз вирощування, переходом з одного рецепту комбікорму на інший;
  • мінімізація витрат корму на 1 кг приросту маси поросят;
  • скорочення періоду відгодівлі від народження до забою до 6 місяців.

        
    Додатково просимо ознайомитися з рекомендаціями в таблиці нижче.

До послуг
Замовити дзвінок
Введіть коректний номер телефону, <br> Тільки цифри, від 11 - до 13 символів
Телефон *
ПІБ *

Текст в форме


Ваш e-mail: km@kremix.kiev.ua

0 800 406 020 / +38 050 383 10 87


Вгору