Продаж кормових добавок
КРЕМІКС – ВАШ ШЛЯХ ДО УСПІХУ!

Про компанию

Щиро вітаю Вас, шановні співробітники та  улюблені партнери на сайті ТОВ «Кремікс»!


З моменту створення ТОВ «КреМікс» минуло 18 років. За час створення компанії ми пройшли складний шлях від невеликого торгового підприємства до національного виробника кормів та кормових добавок. Зараз асортимент продукції включає всі види повнораціонних кормів, білково-вітамінних добавок, замінників молока та преміксів європейської якості.

Наразі виробничі потужності ТОВ «КреМікс» складають 2500 тон продукції на місяць, та в 2020 році закінчується будівництво нового заводу по виробництву преміксів та вітамінних сумішей потужністю 1500 тон на місяць.

Високий рівень якості продукції ТОВ «КреМікс» нам вдалося підтвердити сертифікатами системи управління якості та безпеки відповідно до ДСТУ ISO 9000:2015 (ISO 9001:2015, IDT) та ДСТУ ISO 22000:2005 (ISO 22000:2005, IDT).

Гарантією якості продукції є також сучасна лабораторія, яку ми створили та оснастили сучасним, новітнім обладнанням.

Основною задачею на сьогодні є налагодження закупівлі сировини для виробництва кормів безпосередньо у виробників, що допоможе зробити нашу продукцію ще доступнішою для споживача.

Також хочу відзначити дружній колектив ТОВ «КреМікс», як менеджерів з продажу так і працівників на заводах, що виробляють продукцію, часто затримуючись до «останньої» тони, щоб не зірвати поставку клієнту. Адже ми годуємо тварин, які не зможуть зупинитись на вихідні або свята!

Хочу побажати успіхів! Мені би дуже хотілося, щоб наше підприємство зростало і розвивалося. Український продукт– конкурентний і якісний в цілому світі!

Тому в добрий час! І бажаю всім нам шаленого розвитку!

 

З повагою,

Голова товариства ТОВ «КреМікс»

Вовкотруб Ю.М.

Замовити дзвінок
Введіть коректний номер телефону, <br> Тільки цифри, від 11 - до 13 символів
Телефон *
ПІБ *

Текст в форме


Ваш e-mail: km@kremix.kiev.ua

0 800 406 020 / +38 050 383 10 87


Вгору